REJESTRACJA
SOPOT:
Małgorzata Głowacka
tel. 609 990 899
GDYNIA-ORŁOWO:
Magdalena Mądra
tel. 502 034 653

Jesteśmy psychoterapeutkami z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym,  zrzeszonymi w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. W pracy kierujemy się zasadami i standardami wyznaczonymi przez Europejską Federację Psychoterapii Psychoanalitycznej, którego członkiem jest Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

MAŁGORZATA GŁOWACKA

Małgorzata Głowacka

Certyfikowana psychoterapeutka, superwizor i psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, psycholog , arte terapeuta (dyplom duńskiego Instytutu Terapii przez Sztukę).


Prowadzi psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi, dziećmi oraz parami,  a także warsztaty i szkolenia dla grup. Pracuje w Punkcie Pomocy Psychologicznej dla Rodziców Niemowląt i Małych Dzieci przy Szpitalu Morskim w Gdyni. Superwizor świetlicy terapeutycznej z ramienia Stowarzyszenia Rozwoju Zawodowego i Osobistego „Zielona Myśl” oraz superwizor psychologów MOPS w Gdyni. Wykładowca w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii PTPP Trójmiasto.

Psychologię ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Jest absolwentką Studium Psychoterapii Analitycznej w Warszawie, program tego szkolenia jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej, przygotowany w oparciu o standardy European Federation for Psychoanalitic Psychotherapy (EFPP) .
Ukończyła także szkolenie w zakresie obserwacji niemowląt w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto” . Aktualnie uczestniczy w szkoleniu podyplomowym prowadzonym  przez psychoanalityka p. Michała Łapińskiego (Australia). 
Wcześniej szkoliła się w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz Instytucie Eriksonowskim w Łodzi.
Psychologiczne i psychoterapeutyczne doświadczenie zawodowe zdobywała od 1997 r. w placówkach sektora publicznego (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sopocie ), współpracując z Urzędem Miasta Sopot  oraz w ramach prywatnej praktyki, którą prowadzi od 2001r.  
W  2009 i 2012 roku współorganizowała konferencję PTPP. Od 2012 - 2013 członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. 

 


Kontakt